نگاهی به بازیهای هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال ترکیه

در پایان هفته نوزدهم رقابتهای لیگ برتر فوتبال ترکیه تیم فوتبال گالاتاسرای با سی و شش امتیاز از نوزده دیدار صدرنشین این رقابت هاست و تیم های بشیکتاش و فنرباغچه در رده های دوم و سوم جای دارند.

نگاهی به بازیهای هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال ترکیه
تاریخ انتشار 30.01.2013 07:52:06 UTC
به روز شده 30.01.2013 07:52:06 UTC

هفته نوزدهم رقابتهای لیگ برتر فوتبال ترکیه موسوم به جام سوپر توتو با برگزاری یک دیدار در روز جمعه آغاز شد.

در این دیدار که جمعه شب در ورزشگاه نجم الدین شیخ اوغلوی شهر کارابوک برگزار شد، شاگردان "شوتا" در تیم کاسیم پاشا با نتیجه سه بر صفر میزبان خود تیم فوتبال کاردمیر کارابوک اسپور را شکست دادند.

تیم فوتبال کاسیم پاشا با پیروزی مقابل کاردمیر کارابوک اسپور بیست و نه امتیازی شد و به رده سوم جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال ترکیه صعود کرد و تیم فوتبال کاردمیر کارابوک اسپور بیست و هفت امتیاز باقی ماند.

هفته نوزدهم رقابتهای لیگ برتر فوتبال ترکیه روز شنبه با برگزاری سه بازی در روز شنبه پیگیری شد که دربازیها کلان شهر استانبول با نتیجه چهار بر یک بورسا اسپور را نقره داغ کرد، گنچلربیرلیگی میهمان خود شهرداری آک حصار اسپور را با یک گل شکست داد و در آخرین بازی روز شنبه هم تیم فوتبال فنرباغچه در استادیوم کامیل اوجاق شهر غازی آنتپ به مصاف تیم فوتبال غازی آنتپ رفت.

در این دیدار تیم فوتبال فنرباغچه با نتیجه دو بر یک از سد غازی آنتپ گذشت و با کسب سی و یک امتیاز به مکان سوم جدول رده بندی صعود کرد.

در ادامه دیدارهای هفته نوزدهم در روز یکشنبه کایسیری اسپور دو بر صفر مدیکال پارک آنتالیا اسپور را مغلوب کرد، الازیغ اسپور سه بر یک مقابل ترابزون اسپور صاحب برتری شد، مرسین ایدمان یوردو با دو گل از سد سیواس اسپور گذشت.

دربی فوتبال بشیکتاش و گالاتاسرای در چارچوب بازیهای نهایی جام توتو ترکیه شب گذشته (یکشنبه ) برگزار شد.

این دیدار كه در ورزشگاه ترک تله کوم آرنای شهر استانبول برگزار شد، با نتیجه ۲ بر یک به سود تیم میزبان پایان یافت.

در این دیدار " امره چولاک" و " ری یرا" به ترتیب در دقایق سوم و ۴۵+۱ گلهای های گالاتاسرای را به ثمر رساندند و "سیوک" در دقیقه چهل و شش برای تیم بشیکتاش گلزنی كرد.
هفته نوزدهم رقابتهای لیگ برتر فوتبال ترکیه با برگزاری یک دیدار در روز دوشنبه به پایان رسید.

در این دیدار اسکی شهیراسپور یک بر صفر مقابل اردو اسپور به پیروزی رسید.

در پایان هفته نوزدهم رقابتهای لیگ برتر فوتبال ترکیه موسوم به جام سوپر توتو تیم فوتبال گالاتاسرای با سی و شش امتیاز از نوزده دیدار صدرنشین این رقابت هاست و تیم های بشیکتاش و فنرباغچه با سی و یک امتیاز از همین تعداد بازی در رده های دوم و سوم جای دارند.
تیم فوتبال شهرداری آک حصار اسپور با شانزده امتیاز از نوزده مسابقه قعر نشین این رقابت هاست.

تازه ترین اخبار